Zjednodušte si problematiku odpadů v autoservisech

Zjednodušte si problematiku odpadů v autoservisech

V autoservisech vzniká mnoho nebezpečného odpadu. Vůz je plný toxických kapalin, jsou zde autobaterie, mnoho plastů i kovových částí. Většina z toho rozhodně nemůže putovat do běžného komunálního odpadu.

Odpad je třeba správným způsobem třídit a také likvidovat, je také potřeba ho evidovat a starat se i o spoustu dalších zákonných povinností. Nemusíte se o vše starat sami a přidělávat si tak starosti, raději nechte tyto činnosti na zkušených profesionálech na ecoservis.eu. Autoservisům po celé České republice pomáhají likvidovat odpad a mohou pomoci i vám.

Likvidace odpadů snadno a bez starostí

Likvidace odpadů v autoservisech už pro vás nebude noční můrou. Specialisté vám pomohou se vším, abyste nemuseli na nic myslet. Dokonce vám zajistí i všechny potřebné sběrné nádoby, abyste mohli odpad třídit. Dostanete i šanon s dokumenty, ILNO a ceduli označující místo na odpady.

Když máte všechny potřebné nádoby, odpad se hned třídí lépe. Vždy když budou kontejnery s nebezpečným odpadem plné, stačí si objednat odvoz a do 10 dnů vám bude odpad zlikvidován. Možná vám bude více vyhovovat vyvážení v pravidelných intervalech, i na tom se můžete s firmou domluvit. 

Kromě nebezpečných odpadů vám může zlikvidovat i odpady, které nebezpečné nejsou. Odvoz pro vás vůbec nemusí být drahý, dokonce za něj nemusíte platit vůbec, společnost totiž vykupuje barevné kovy i železo, autobaterie nebo třeba katalyzátory.

Důležité je, že vám společnost zajistí všechny zákonné povinnosti, od ILNO až po označení sběrných nádob, ohlašování přepravy na Ministerstvo pomocí pomocí ohlašovacích listů pro přepravu nebezpečných odpadů, průběžnou evidenci odpadů a také zpracování ročního hlášení za odpady.

Pokud byste chtěli jen zpracovat roční hlášení za odpady, navštivte portál www.RocniHlaseni.cz, kde si tuto službu můžete výhodně zajistit.

Top