Vylaďte své auto do dokonalosti

Vylaďte své auto do dokonalosti

Spousta majitelů vozů si je koupí prvoplánově s vidinou přestavby v úplně jiné auto. Jestliže na novém vzhledu pracují sami, zabere jim tento koníček mnoho hodin z jejich volného času. Někdy je ale problém sehnat všechny součástky, díly, které k proměně potřebujete. Skvělým místem, kde najdete ledacos, jsou webové stránky race-shop.sk.

Objednejte si, co potřebujete

V nabídce zmiňovaného e-shopu najdete velké množství zboží. Vybrat si můžete kupříkladu vyhovující nový blow off ventil. Možná ho znáte pod názvem BOV, jak se mu také říká. Používá se při turbem či kompresorem přeplňovaných motorech. Uvolňuje přebytečný tlak, který vzniká mezi škrticí klapkou a turbem při přeřazení, kdy se turbo točí setrvačností a vzniklý tlak zůstává v potrubí kvůli zavřené škrticí klapce. Díky BOV ventilu se přebytečný stlačený vzduch odpouští z potrubí, čímž vzniká typický pískot nebo syčení a zamezuje se vzniku tzv. turbodíry (turbo lag).

Možná je vašim cílem změnit poněkud vzhled interiéru, nebo chcete jednoduše nahradit staré součástky a díly za nové. Což takhle stylové přídavné budíky? Najdete zde budíky races classic, races clubman, races pro line, budiky VDO cockpit vision, také budíky depo night gloww 52 mm a mnohé další. Anebo vám chybí přídavné ukazatele nad 80 mm, širokopásmá lambda sonda či kontroly přeřazení? Kromě toho nechybí v nabídce ani držáky budíků univerzální nebo podle typu vozidla.

Jestli na své zboží spěcháte, velkou předností e-shopu je, že má velkou většinu zboží skaldem a vy jej můžete mít za dva dny doma. Pokud tomu tak není, je zboží u dodavatele a vy jej budete mít přibližně za 8 dní. Každopádně budete předem vědět, kdy můžete zásilku očekávat bez zbytečného „mazání medu kolem úst“, jako je to u spousty jiných virtuálních obchodů.

Dopravu u zakázky nad 100 euro nebudete hradit, jinak vás přijde na pouhé 1,8 eura. Tak vyberte, co potřebujete a upravte vaše auto k obrazu svému. Bude se vám tak jezdit mnohem lépe.

Top