Užijte si skvělou jízdu v nadčasovém elektromobilu Tesla

Užijte si skvělou jízdu v nadčasovém elektromobilu Tesla

Tesla na českém trhu prodává Model S, Model 3 a Model X, ovšem cena se šplhá na více než dva miliony korun v základním vybavení. Pokud si chcete vyzkoušet, jak se jezdí v moderním elektromobilu, který kromě svůdného designu zaujme i svým sofistikovaným systémem, máte šanci. Zaplatit se totiž dá zážitková jízda.

Patříte mezi nadšence do sportovních vozidel? Chcete si užít zrychlení z nuly na sto za méně než tři sekundy? Zážitková jízda autem Tesla vám takový sen splní, navíc si můžete zvolit, v jakém modelu byste rádi seděli.

Jízda Teslou plná adrenalinu

Záleží pouze na vás, jestli chcete sedět za volantem, nebo spíše na místě spolujezdce. Při řízení se vám krví prolije adrenalin. Sedadlo pro spolujezdce je spíše pro milovníky odpočinkové jízdy.

Potěší vás, že jízda Teslou je i naučná, protože se dozvíte velice zajímavé informace o elektromobilech kalifornské automobilky. V případě zájmu si můžete nechat celou jízdu zaznamenat na video, abyste se potom pochlubili svým přátelům. Stačí si tedy vybrat místo a čas, preferovaný model a spojit se s firmou Teslicka.cz, která se na zážitky pro muže zaměřuje.

V nabídce není jen zážitková jízda Teslou

Sice je jízda v Tesle největší zážitek, nicméně uvedená společnost nabízí i celou řadu dalších služeb, například půjčuje Model X, Model S i Model 3 na svatby. Ve výjimečný den se jezdí ve výjimečném autě. Dále si můžete objednat teambuilding s elektromobilem či firemní akci s Teslou. Záleží pouze na vás, co za zažitek potřebujete.

V neposlední řadě si na své přijdou i ženy, jež hledají dárek pro muže, protože poukaz na jízdu Teslou je něco, za co vám partneři zulíbají ruce. Tak neváhejte a objednejte nezapomenutelný zážitek pro svého miláčka. S Teslicka.cz rozhodně neprohloupíte, ba naopak možná za volant elektromobilu usednete i vy.

Top