Uvažujete o garážových vratech nebo bráně?

Uvažujete o garážových vratech nebo bráně?

Pokud se rozhodnete investovat do koupě šikovných garážových vrat, stínící techniky či užitečné brány, vyberte si takového dodavatele, který vám požadované nejen prodá, ale i poradí a zajistí montáž včetně doprovodných zednických, zámečnických a elektro služeb.

Garážová vrata

Garážová vrata s pohonem znamenají komfort při manipulaci s nimi, hlavně ale větší bezpečí pro váš vůz. Základní typy jsou dva. První z nich, sekční garážová vrata se otevírají svisle, přičemž se jednotlivé sekce zasouvají pod strop garáže. Patří k nejvyhledávanějším typům vrat vůbec. Ta druhá, rolovací garážová vrata, nepotřebují prostor pod stropem vaší garáže, protože jednotlivé lamely, z nichž jsou vrata složená, se zasouvají do kastlíku. Šetří se tak místo. Uvažovat můžete i nad dvoukřídlými či posuvnými vraty.

Brány na pohon

Posuvné brány a křídlové brány na pohon vám maximálně usnadní příjezd i odjezd. A pro zapomětlivce – pohony na dálkové ovládání obsahují funkci komfortního dotazu, díky které okamžitě zjistíte, zda je brána právě otevřená, či nikoliv. Funkce pozvolného zastavení zase garantuje rovnoměrný pohyb brány.

Venkovní žaluzie a rolety

Pojďme se přesunout z garáže na chatu.Venkovní žaluzie plní nejen primární funkci, totiž zastínění oken. Současně zajišťují tepelnou izolaci. Moderní žaluzie umožňují efektivní odvětrávání i v okamžiku, kdy jsou stažené, a protože představují i bezpečnostní prvek, báječně se hodí i na chaty a chalupy. Ovládají se manuálně, nebo pomocí elektropohonu.

Obdobou žaluzií jsou venkovní rolety. Stejně jako žaluzie slouží k zastínění oken, k tepelné úspoře i jako bezpečnostní opatření proti násilnému vniknutí do objektu. Neméně důležitá je zvuková izolace, kterou rolety poskytují. Hliníkové rolety ovládáte ručně, případně podobně jako žaluzie elektromotorem.

Pavel Bubík zajišťuje kompletní služby v oblasti stínící techniky, garážových a průmyslových vrat a vjezdových bran. Za 22 let jeho existence na trhu si získal výsadní postavení mezi tradičními dodavateli. Kladné reference na webu vám o kvalitě jeho práce řeknou vše.

Top