Ušetřete s autem na operativní leasing

Ušetřete s autem na operativní leasing

Sháníte nové auto? Než začnete prohlížet nabídky autobazarů, chvilku se zastavte, jestli má vůbec nákup auta z bazaru smysl. Co když narazíte na nepoctivého prodejce, který vás ošidí? Na kolik vás auto vyjde a skutečně za tu částku stojí? Existují i jiné způsoby, jak si přijít k pěknému vozu. A dokonce novému.

Jedním z populárních způsobů poslední doby je operativní leasing. Dal by se přirovnat k dlouhodobému pronájmu. Vyberete si auto, uzavřete smlouvu na několik let a měsíčně platíte určenou částku.

Výhoda je jasná: Jezdíte stále v novém

Nespornou výhodou operativního leasingu je, že vám umožňuje jezdit v nových vozidlech, aniž byste museli mít našetřené statisíce. Leasing se typicky uzavírá na dva nebo tři roky a po skončení smlouvy začínáte zase znova s jiným novým autem. Každých pár let tedy jezdíte v novém autě plném nejmodernějších technologií.

Vždy si navíc vyberete auto podle svých aktuálních finančních možností, nevážete se na dlouhou dobu, takže nemusíte mít strach, co bude, kdybyste přišli o práci. Nic. Jen si vyberete nějaké levnější auto. Třeba taková Škoda Superb vás vyjde měsíčně i na více než 10 tisíc korun, budete-li ale skromnější, bez problémů se vejdete do pěti tisíc měsíčně.

Ušetříte za provoz auta a nemusíte nic řešit

Co všechno za tuto cenu dostanete? Záleží, u jaké firmy si operativní leasing sjednáte, a v mnoha případech také na tom, jaký balíček si vyberete. V ceně bývají třeba povinné ručení, autoservis, zimní pneumatiky, dálniční známka apod. Na provoz auta už vám tedy nevznikají žádné další náklady, kupujete jen benzín. Kromě toho odpadají i starosti, které každoročně máte, abyste nezapomněli zaplatit ručení, koupit známku, objednat se do servisu apod.

Zní vám to jako zajímavá alternativa ke koupi vozu? Omrkněte nabídku operativního leasingu od Auto Podbabská a třeba si rovnou sjednejte testovací jízdu.

Top