Spolehlivý užitkový vůz? Vsaďte na Fiat Ducato

Spolehlivý užitkový vůz? Vsaďte na Fiat Ducato

Fiat Ducato je nepřekonatelným pomocníkem podnikatelů a firem. Kdo hledá prostorného partnera pro přepravu zboží a materiálu, určitě ocení jeho vychytávky. Věděli jste, že se nabízí v až 10 000 verzích? To už je v podstatě automobil zcela na míru.

Praktický pomocník Fiat Ducato je skutečný pracant, a přitom dokáže nabídnout komfort stejný jako kvalitní osobní auto. Na 17 m3 svého užitkového prostoru uveze náklad o hmotnosti až 2,2 t. Tento prostor je přitom velice variabilní a lze jej přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka.

Nákladový prostor Fiat Ducato můžete třeba opatřit ochrannou překližkou na zdi, nebo oky na podlahu pro uchycení materiálu. Ducato lze navíc pořídit ve verzi pro přepravu až 16 osob, a též ve variantě valník s až 8,5 m3 ložné plochy.

Fiat Ducato nabízí komfort luxusního moderního automobilu

Chytrá přístrojová deska s vestavěnou navigací, odpružená a vyhřívaná sedadla, praktické odkládací a úložné prostory, včetně klimatizací chlazené schránky pod předním sedadlem na potraviny a nápoje. Střední sedadlo lze sklopením předělat na praktický stolek. Mnozí ocení možnost volby automatické klimatizace a nezávislého topení. To je jen několik vychytávek, které Fiat Ducato má.

Bezpečnost na prvním místě

Fiat Ducato však není pouze vůz nabitý technickými vychytávkami zvyšujícími pohodlí řidiče a spolujezdce. Je to bezpečný užitkový vůz s celou řadou pasivních i aktivních bezpečnostních prvků. Vůz umí například monitorovat tzv. mrtvý úhel, detekuje překážky před vozidlem, má kontrolu před převrácením a funkci automatické stabilizace. Vychytávkou je též automatické zapínání světel na základě informací z vestavěných senzorů, ale rovněž automatický brzdný systém, který se aktivuje v kopci.

Mazlík s výkonem

Auto si nelze nezamilovat. I proto, že umí nabídnout vysoký výkon z úsporného motoru. Dodávka může být vybavena dokonce stálým pohonem na všechna kola s automatickým rozdělováním výkonu motoru na jednotlivé nápravy vozidla. Fiat Ducato je spolehlivý vůz, který navíc zakoupením u STROJSERVIS Praha získáte se skvělým servisem, jenž váš vůz rychle vrátí opět na všechna kola a na silnici. STROJSERVIS Praha Fiat Ducato prodává, ale současně nabízí opravy i náhradní díly.

Top