S autopotahy na míru bude vypadat vaše auto stylově

S autopotahy na míru bude vypadat vaše auto stylově

Chystáte se, co nevidět nechat přezout u vašeho automobilu letní gumy za zimní pneu? Možná se tato chvíle jeví jako vhodnou příležitostí k renovaci interiéru vašeho auta. Elegantní vzhled interiéru vozidlu vtisknete kvalitními autopotahy na míru.

Kam pro precizně vyrobené autopotahy?

V portfoliu společnosti Vopi najdete hned dva typy tohoto zmíněného zboží. Sami se tak můžete rozhodnout, zda raději upřednostníte univerzální autopotahy před přesnými autopotahy na míru. Pro univerzální autopotahy od Vopi je typická především vysoká kvalita materiálu a precizní ušití. Tyto autopotahy jsou vhodné rovněž do vozů s bočními airbagy.

Univerzální autopotahy lze vybírat v nejrůznějších barevných provedeních. Stejně tak v portfoliu objevíte méně nápadné a spíše klasické univerzální autopotahy. Oproti tomu přesné autopotahy na míru padnou sedadlům vašeho automobilu přímo dokonale. Stejně jako u univerzálních autopotahů také u kategorie autopotahy přesné na míru můžete volit mezi mnoha motivy, materiály či barvami. Přesné autopotahy na míru jsou vyráběny v České republice a splňují nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Vyrobené potahy jsou celolátkové a perfektně kopírují tvar sedadla.

Aby mohly autopotahy poskytnout dokonalý komfort, byly podvrstveny molitanem nebo vatelínem a opatřeny mřížkou. Právě tento způsob výroby umožňuje pohodlné sezení. Potěšeni budete také ze skutečnosti snadné údržby autopotahů.

Kvalitní autokobečky do Vašeho auta

V portfoliu společnosti Vopi nenajdete pouze zmíněné autopotahy, ale také autokoberečky www.vopi.cz/autokoberce/. Kvalitní textilní autokoberce získáte přímo od výrobce za skvělou cenu.

Gumové autokoberce, které najdou upotřebení především v podzimním a nadcházejícím zimním období, má Vopi stále skladem. Ať už se to týká autokoberců nebo autopotahů, u Vopi si vybere i ten nejnáročnější klient. Nahlédněte proto ještě dnes do aktualizované nabídky a pořiďte ještě dnes velmi kvalitní zboží.

Top