Renovace světlometů vtiskne vašemu vozu novou tvář

Renovace světlometů vtiskne vašemu vozu novou tvář

Zašlé či zažloutlé světlomety jsou častým problémem mnoha starších vozů. Nejen, že vašemu autu opticky přidávají roky, nýbrž také neplní svou hlavní funkci. Viditelnost je značně snížena, což může zvyšovat riziko dopravní nehody.

Proč renovovat světlomety?

Jak již bylo zmíněno výše, důvodem je zvýšení bezpečnosti na silnici. Efektivní renovace výrazně podpoří svícení, a tím pádem zvýší viditelnost. Světla budou lépe chráněna, čímž se prodlouží jejich životnost. Rozhodně je to cenově výhodnější řešení než vyměňovat světlomety za zcela nové. V neposlední řadě vám renovace zajistí hladký průběh kontroly STK.

Jaký je postup při renovaci světlometů?

Renovace polykarbonátových světlometů je prováděna jak na osobních, tak na užitkových vozidlech. Světla jsou pokryta vrstvou čirého laku, jenž je chrání před mechanickým poškozením, UV zářením a povětrnostními vlivy. Tento lak je třeba odstranit a vyčistit krycí sklo, aby se dosáhlo průhlednosti světlometu. Jak dlouho renovace trvá? To záleží na velikosti světel, v průměru se pohybuje kolem jedné hodiny. Nemusíte se obávat, že vás tato oprava výrazně finančně zatíží. Cena renovace se pohybuje v řádech stovek korun.

Při renovaci světlometů bude váš vůz v dobrých rukou

Postarají se o něho profesionální, odborně vyškolení automechanici, kteří pracují s nejmodernějším technickým vybavením. Samozřejmostí je kvalitně a spolehlivě odvedená práce za velice příznivou cenu. Součástí nabízených služeb je rovněž odborné poradenství.

Dopřejte svému vozu něco navíc

Pokud věnujete pozornost zlepšení funkce světlometů, můžete si rovnou nechat vyměnit také žárovky či xenonové výbojky. Autoservis vám též na požádání nastaví všechny parametry světlometu, aby fungovaly tak, jak mají. Zároveň se zaměřuje na instalaci světlometů pro denní svícení.

Top