Půjčovna užitkových vozů je spásou

Půjčovna užitkových vozů je spásou

V životě může přijít mnoho situací, kdy potřebujete dodávku nebo jiné větší užitkové auto. Většinou se ale vyskytují maximálně párkrát za rok, takže by se nevyplatilo si dodávku kupovat. Ekonomičtější je si ji půjčit. Vždycky přesně takovou, kterou pro daný účel potřebujete.

Dodávku je určitě nejlepší půjčit si ve specializované půjčovně dodávek. I některé autopůjčovny soustředící se na půjčování osobních automobilů sice pár dodávek mají, ovšem výběr nebývá tak velký. Naproti tomu třeba půjčovna užitkových vozů MAXI půjčovna z Prahy má ve svém vozovém parku 50 dodávek různých modelů.

Svou dodávku si v klidu vyberete online

V tak obrovském vozovém parku si zajisté vyberete. Nemusíte ovšem fyzicky navštěvovat půjčovnu, nabídku si prohlédnete online a také si přímo ověříte dostupnost na vámi požadované datum. Přes online formulář si vybranou dodávku rezervujete dokonce i na konkrétní čas. V případě nějakých nestandardních požadavků se s vámi zástupci půjčovny spojí, jinak vám pouze zašlou potvrzení o rezervaci a vše je vyřešeno.

Pro pronájem budete potřebovat občanský průkaz, řidičský průkaz a vratnou kauci (20 až 40 tisíc Kč). Živnostníci si musí připravit živnostenský list a právnické osoby výpis z obchodního rejstříku.

Půjčovna užitkových vozů je spásou

Dodávka v perfektním stavu

Půjčovna užitkových vozů nemá ve svém vozovém parku žádnou dodávku starší tří let, takže máte jistotu auta v perfektním stavu. Všechna jsou opatřena vyhledávacím systémem chránícím proti odcizení, mají pojištění, dálniční známku, zaplacenou silniční daň. Za kilometry se nepřiplácí, můžete najezdit, kolik jen chcete. Problémem nejsou ani cesty do zahraničí, cena se nemění. Budete-li potřebovat, zdarma si k dodávce půjčíte i GPS navigaci.

Firmy by možná mohl zajímat dlouhodobý pronájem dodávky, i ten je možný zařídit, za individuálních podmínek. Ceny pronájmu každopádně začínají již na 600 Kč za den.

Top