Potřebujete profesionála na kamionovou dopravu?

Potřebujete profesionála na kamionovou dopravu?

V podstatě nezáleží na tom, jestli expandujete do zahraničí, nebo rozšiřujete působnost pouze v rámci České republiky. S velkou pravděpodobností pro rozvoz svých produktů potřebujete kamionovou dopravu. O všechno se postará logistická firma, ovšem jak vybrat takovou, aby byla spolehlivá a poskytovala profesionální služby?

Jednou z předních logistických firem v našich končinách je Multitrans CZ. Zaměstnává vyškolený tým, který se postará i o náročné přepravy zásilek. Vůbec nevadí, že s logistikou jako takovou nemáte žádné zkušenosti, protože zmíněný odborník vám navrhne optimální řešení na míru, které splní veškeré požadavky nejen vaše, ale i požadavky ze strany státu a zákona.

Pestré portfolio služeb

Stačí se podívat na nabídku služeb. V seznamu najdete nejen kamionovou dopravu, o kterou je zájem snad největší, ale také dopravu leteckou a námořní. V neposlední řadě se logistický podnik stane vaší pravou rukou, i když hledáte spediční služby, skladování, logistiku, ba dokonce i dopravu železniční.

Kamionová doprava

V případě, že máte zájem o kamionovou dopravu, měli byste se seznámit s bližšími informacemi. Požádat si můžete o přepravu zboží po celé Evropské unii, a to klidně od jedné palety (maximálně 38 palet). Stejně tak vám společnost vyhoví, pokud požadujete velkoobjemovou přepravu či kompletní zásilky.

Po celou dobu budete mít zboží pod kontrolou, neboť je k dispozici online monitoring zásilky, a to od nakládky až po vykládku. Optimalizujte tedy své náklady a využijte cenově přijatelnou kamionovou dopravu, a to i mimo ČR. Společnost Multitrans CZ se specializuje jak na vnitrostátní dopravu, tak i na mezinárodní dopravu.

Stačí jít na webovou stránku www.multitrans.cz, kde najdete poptávkový formulář, skrze který se můžete na dopravě blíže domluvit. Pokud preferujete spíše telefonický kontakt, žádný problém, všechno najdete na uvedené stránce.

Top