Potřebujete dopravní značení? Víme, kde si jej lze pronajmout i zakoupit

Potřebujete dopravní značení? Víme, kde si jej lze pronajmout i zakoupit

Při různých stavebních pracích v obci, třeba při výstavbě kanalizace, je zapotřebí umístit dočasné dopravní značení. Nezapomeňte, že tuto činnost nelze provádět svévolně a vždy jej musí zajišťovat oprávněná osoba. Obrátit se lze na firmu TOP Znak, která se na dopravní značení specializuje.

TOP Znak nabízí prodej, pronájem i montáž dopravního značení (známého i pod označením SDZ). Současně si lze u firmy pořídit i parkovací zábrany, balisety, či si nechat instalovat zpomalovací prahy a dopravní zrcadla. TOP Znak zajišťuje dopravní uzávěry, výkopy a zábory. Provádí dočasné i trvalé vodorovné značení, které lze dělat jak ručně, tak strojně. Současně montuje světelnou signalizaci, včetně semaforů pro kyvadlové řízení dopravy při silničních omezeních. Firma realizuje kompletní DIO, tedy dopravně inženýrská opatření, a to včetně úplného vyřízení povolení na příslušných úřadech a u Policie České republiky. 

Prodej i pronájem dopravního značení


Jestliže hledáte dopravné značení ­– Praha, TOP Znak vám je schopen poskytnou pronájem kompletního značení, světelné signalizace, lávek i zábran, a to včetně instalace tohoto značení od výkopů až po osazení.

Součástí značení dopravy jsou i dočasné nebo trvale umístěné dopravní značky. Jejich kompletní sortiment má TOP Znak přímo ve svém e-shopu. Nechybí tedy žádné z výstražných, příkazových či zákazových značek. Ani značky upravující přednost, informativní značky (provozní, směrové, zónové apod.). K nim firma nabízí i dodatkové tabulky.

Dopravní značky s dlouhou životností

Dopravní značky od TOP Znak mají kvalitní provedení z FeZn plechu s dvojitým ohybem a nosnými C profily. Opatřeny jsou reflexními foliemi první třídy. Všechny jsou schváleny Ministerstvem dopravy ČR a nabízí životnost minimálně 7 let.

Společnost nabízí rovněž dopravní značení pro soukromé pozemky a areály firem, které zpřehledňuje situaci a zvyšuje bezpečnost.

Top