Podnikání v autodopravě má potenciál

Podnikání v autodopravě má potenciál

Autodoprava je poměrně široký pojem. Můžete dopravovat lidi, zboží do samoobsluh, beton, písek, dřevo, uhlí, stavební materiály od nějaké konkrétní firmy. Proto si v autodopravě každý snadno najde své místo. Jde o skvělou oblast podnikání zejména pro muže, kteří milují řízení a auta.

Ačkoliv se může zdát, že do začátku podnikání v autodopravě potřebujete nemalou částku, opak je pravdou. Vždyť jedinou nezbytností jsou dodávky či užitkové vozy podle potřeby. Jestliže začínáte podnikat samostatně na živnostenský list, bude vám stačit jedno auto. Pokud rovnou nabíráte zaměstnance, bude jich třeba víc a nesmíte zapomenout ani na místo, kam vozy zaparkujete.

Skříňovou dodávku seženete i do dvou set tisíc

Cena stroje se samozřejmě odvíjí od toho, jaký typ vozu sháníte. Například prodej dodávek se skříní začíná na necelých 100 000 Kč, pokud vám stačí ojetá. V začátcích si málokdo může dovolit nakupovat stroje za miliony, a tak jsou ojeté užitkové vozy ideálním řešením. Jen je třeba vědět kde nakupovat, abyste nepořídili zajíce v pytli.

Ověřené bazary jsou nejlepší

Bazarů osobních automobilů je spousta. V některých narazíte i na užitkové vozy, nicméně věděli jste, že existují přímo autobazary specializované na dodávky, furgony, pickupy, minibusy a další takové stroje? K těm nejznámějším u nás patří Vans Centre s dvanáctiletou tradicí na trhu. Jejich nabídka užitkových vozů čítá i sklápěče, přívěsy, chlaďáky mrazáky, valníky a další speciální stroje. Jde o největšího prodejce užitkových vozů v ČR, a navíc ještě nabízí záruku 24 měsíců.

Půjčka na podnikání se vyplatí

Vans Centre myslí i na začínající podnikatele. Má v nabídce levné ojeté vozy a umožňuje různé způsoby financování. Pomůže vám zajistit úvěr s úrokovou sazbou od 3 %. Půjčky se určitě nebojte, protože zatímco brát si úvěr na nákup vánočních dárků je šíleně nezodpovědné, úvěr na podnikání má smysl. Tak už na nic nečekejte, ukončete každodenní osmihodinové trápení v zaměstnání a začněte podnikat sami na sebe v autodopravě!

Top