Nechte si dovézt auto z Německa bezpečně

Nechte si dovézt auto z Německa bezpečně

Nové auto si dnes může pořídit málokdo. Ceny jsou příliš vysoké a investovat statisíce do fungl nového vozu se často ani nevyplatí. Během prvních čtyřech let totiž obrovsky klesne jeho hodnota. Mnozí tedy tvrdí, že je nejlepší kupovat zánovní ojetiny. Ty se ovšem v Česku příliš neprodávají.

Když si prohlédnete nabídku českých autobazarů, zjistíte, že z většiny se v ní nachází spíše starší vozy. Čtyři roky staré auto vám dá v Česku do bazaru málokdo. Na západě je však situace jiná. Zejména v Německu jsou lidé zvyklí prodávat vozy po pár letech, když se nachází ještě v perfektním stavu. Co kdybyste si tedy nechali dovézt auto z Německa?

Nechte dovoz aut ze zahraničí na profících

Dělají to i autobazary. Dováží auta z Itálie či Německa a pak je v Česku prodávají. Udělat to můžete také vy. Kdo vám brání sehnat si vůz na nějakém německém inzertním serveru a zajet si pro něj? Nejjistější cesta však vede přes profíky, kteří mají zkušenosti a v autech se vyznají.

V Česku funguje speciální firma zaměřená na dovoz aut z Německa. Jmenuje se Dovez to dál a možná by mohla pomoct sehnat nový vůz i vám. Dovezli už přes dva tisíce aut, mají širokou síť dodavatelů a automechaniků, takže jsou schopní sehnat vám takový vůz, který splní vaše představy.

Auto prověří za vás, dovezou ho až před dům

Spolupráce s profíky má své výhody. Především si můžete být jistí, že nekupujete auto s přetočeným tachometrem. Odborníci jej zkontrolují, nekoupili by pro vás vůz ve špatném stavu, protože by tím poškodili i svoje jméno. Navíc si nemusíte dělat starosti kvůli špatným znalostem němčiny, vyřizování formalit či převozu.

Nechat si dovézt auto z Německa od Dovez to dál je snadné. Buď je požádáte o radu, nebo si sami vyberete vůz na Mobile.de, oni vám jej prověří, ověří si také spolehlivost prodejce, zajedou pro auto, vyjednají slevu, přihlásí ho v Česku a přivezou vám před dům. Vyhnete se podvodníkům i komplikacím a získáte auto, o kterém by se vám mohlo při výběru v českých autobazarech jen zdát. Zkuste to i vy s Dovez to Dál.

Top