My chodíme k lékaři, naše auto jezdí do servisu

My chodíme k lékaři, naše auto jezdí do servisu

Co udělat pro to, aby váš vůz byl pořád jako nový? Starat se o něj a dopřávat mu pravidelnou prohlídku v autoservisu!

Péče o automobil není jen tak. Co se nároků týče, může být docela náročný. Základem je pravidelná údržba. Bez ní vaše vozidlo bude jen chátrat, což rozhodně není ve vašem zájmu.
Jednou za dva roky byste mu také měli dopřát zevrubnou servisní prohlídku, kterou někteří prodejci podmiňují i případné záruční plněn

Jaké úkony neopomíjet?

Z dalších úkonů myslete především na pravidelnou kontrolu a výměnu oleje, měření tlaku v pneumatikách, čistotu vzduchových filtrů, kontrolu brzdových kotoučů a desek, správnou hladinu chladící i brzdové kapaliny a pravidelné ochlazování turbodmychadla. Vozidlo byste však také měli udržovat v čistotě. Špína může nenávratně poškodit lak. A v případě jakýchkoliv potíží, které jsou nad vaše síly, se neváhejte obrátit na autoservis. Nemusí přitom, jak se mnozí domnívají, být autorizovaný.

Kompletní péče o váš vůz

Kompletně se o váš vůz postará třeba autoservis v Praze 4. Respektive jeho tým odborníků, kteří mají v malíčku si poradí se všemi typy osobních i dodávkových automobilů většiny značek. Škoda, Wolksvagen, Citroen, Honda, Hyundai, Renault, Fiat, Ford, KIA, Nissan, Lexus, Opel, BMW, Mazda, Mitsubishi, Mercedes, Peugeot, Suzuki, Toyota, Volvo i Alfa Romeo.

Aby vám vozidlo dlouho a dobře sloužilo

V autoservisu Praha 4 provádějí pravidelné garanční prohlídky předepsaných výrobcem, kompletní opravy převodovek, výměny motoru i renovace. Sice nefungují 24 hodin denně, což ale neznamená, že vám nevyjdou vstříc i v krátkém časovém horizontu. Pokud jim to možnosti jen trochu umožní, tak vyjdou. Opraví, vylepší a vymění vše, co bude třeba. Na výsost profesionálně. Uvědomte si, že jedině pokud svému vozidlu dopřejete pravidelnou péči, tak vám bude dlouho a dobře sloužit.

Top