Multifunkční užitkový vůz? Jedině Zebra!

Multifunkční užitkový vůz? Jedině Zebra!

Stavební a užitkové práce, zimní údržba komunikací či svoz odpadu. To všechno zvládne jedno komunální vozidlo. Nevěříte?

Snad každý zahradník má v oblibě takové ty multifunkční vychytávky. Jako třeba akuprogramy, kdy jedna baterie napájí křovinořez, sekačku, několik pil a fukar spadaného listí. Nebo multifunkční přístroje 4 v 1, kdy na jeden nástavec připojíte křovinořez, vyžínač, plotostřih a vyvětvovací pilu.

Konečně skutečné multifunkční vozidlo

A mohlo by nás napadnout, jestli by něco podobného nebylo možné i v segmentu užitkových vozů. Dobrou zprávou je, že to možné je.

Nadmíru multifunkční vozy najdete v portfoliu renomované české společnosti STS Prachatice a.s., která se specializuje na výrobu lesnických a zemědělských vozidel stejně jako náhradních dílů k nim. Ve svém servisním středisku také provádí veškeré záruční a pozáruční opravy lesnické, zemědělské a komunální techniky.

3 vozidla v jednom? Ano, jde to!

Multifunkční užitkové vozy Zebra vám poslouží k převozu stavebního materiálu, svozu odpadu i zimní údržbě. Komunální vozidlo Zebra vybavené sklápěčem využijete na stavbě i při péči o zeleň.

Poslouží při převozu materiálu stavebního i lesnického. V zimě k němu stačí připojit pluh, a budete mít k dispozici užitkový vůz na zimní údržbu. Nebo na něj nasadíte kontejner patřičného rozměru, a poslouží vám jako vůz popelářský. Jak vidíte, jedno vozidlo skutečně zvládne vykonávat hned několik úkolů. V podstatě ideální komunální technika, nemyslíte?

Užitkový vůz na zakázku

I přesto jste si nevybrali? Tak si svůj vlastní užitkový vůz nechte vyrobit na zakázku! STS Prachatice jsou oficiální distributor a servisní partner užitkového vozidla Zebra pro Jižní Čechy.

Disponují vlastním vývojovým centrem, takže není problém vyrobit produkty dle přání zákazníka. Více informací najdete na www.stsprachatice.cz.

Top