MHD, nebo vypůjčeným vozem? Zvolili jsme druhou variantu

MHD, nebo vypůjčeným vozem? Zvolili jsme druhou variantu

Vymyslet program pro celé prázdniny není zrovna snadný úkol. A to platí i pro návrat, protože poslední co chcete na cestě z dovolené, je užívat si na tankodromu stále rozestavěné „dé jedničky“. 

Těch pár dnů volna jsme si chtěli skutečně užít a nestresovat se v kolonách. Také jsme se chtěli trochu porozhlédnout po Praze, kam jsme z dovolené přiletěli. Měli několik možností. Cestovat MHD nebo si po dobu svého pobytu pronajmout auto. Protože jsme chtěli navštívit i jiná místa než hlavní město, rozhodli jsme se pro druhou variantu. A dobře jsme udělali. 

Nonstop autopůjčovna

S předstihem jsme si vůz zarezervovali u autopůjčovny Easy, která má přímo na letišti Václava Havla (hned naproti terminálu 1) svou pobočku. Prostřednictvím Google Maps jsme ji našli bez problémů. Otevřená byla k našemu překvapení i v pozdních nočních hodinách, kdy jsme v hlavní metropoli přistáli. A otevřená by byla, i kdybychom dorazili později. Funguje totiž nonstop! 

Žádná administrativa a zbytečné protahování

Ochotný personál nás přivítal kávou a v mžiku nám podával veškeré předpřipravené dokumenty. Odbavení a připravení vydat se vstříc našemu pražskému dobrodružství jsme byli v řádech minut. Jednoduše jsme zaplatili (platby jsou možné hotově i kartou) a odjeli. Pracovníci autopůjčovny jsou totiž informováni o čase vašeho příletu a počítají s tím. Své klienty nezdržují únavnou administrativou a papírováním. Vše vyřídí před jejich příjezdem. 

Osobní, SUV i dodávky

Turisté, cestovní kanceláře, obchodníci, podnikatelé a vysocí státní představitelé (klientem autopůjčovny byl i generální tajemník NATO) si půjčují vozy snad všech kategorií. Velké popularitě se v současné době těší Mini Cooper, možné je ale i půjčení SUV vozu, minibusu nebo třeba osmimístné dodávkyPůjčovna dodávek Easy je vyhledávaná nejenom cestovními kancelářemi, ale i skupinkami turistů cestujících na tzv. vlastní pěst. Věříme, že po prvních zkušenostech bude v budoucnu vyhledávaná i vámi. 

Top