Kupte si náhradní díly a opravte vůz s velkou úsporou

Kupte si náhradní díly a opravte vůz s velkou úsporou

Každému se nám stává, že potřebujeme pomoc autoservisu. Je mezi nimi velký rozdíl, a to jak v jejich šikovnosti, tak rychlosti odvádění práce, ale také v cenách a možnostech dopravit spolu s autem své vlastní zakoupené náhradní díly. Důležité však je, abychom náhradní díly nakupovali u kvalitního dodavatele a nemuseli opravu za pár týdnů řešit znovu.

Co vše můžete nakoupit kvalitně a levně

Některé díly na auto se shánějí velmi obtížně. Jsme nuceni je objednávat ze zahraničí, příp. se dívat po vrakovištích, zvláště, pokud jde o vozy starší, které chceme přesto opravit. Na stránkách pdmauto.sk najdete velmi mnoho kvalitních a spolehlivých náhradních dílů na kdejaké auto. Dá se tady koupit spojku, tedy lépe řečeno spojková sada, která obsahuje setrvačník, lamelu, ložisko a přiklápěcí talíř. Díky této sadě vám nebude nic chybět k tomu, aby vám spojka fungovala, jak má. Díky sadě budete mít jistotu, že každá zmíněná součástka, která je pro chod spojky potřeba, je v pořádku. Poptávat můžete mnohé jiné zboží. Vyhledávání je naprosto snadné. Stačí zadat rok výroby vašeho auta, jeho značku, model a motorizaci a zobrazí se vám všechny dostupné náhradní díly určené právě pro váš vůz.

Opět správné tlumiče

Dělají vám starost vaše tlumiče, které již jízdu tlumily řadu let? I přesné tlumiče tady seženete. Věděli jste například, že byste je měli vyměnit, jakmile s nimi najedete 80 000 Km? Jestliže jsou poškozené a vezete vůz plný lidí, při rychlosti 70 km/h bude vaše brzdná dráha až o 11,3 m delší.

Moderní systémy, jako ABS, ASR a ESP fungují dobře jen v případě, že jsou v pořádku tlumiče. Právě proto, že u své služby s nimi spolupracují. Přitom asi 25 % z nás jezdí se špatnými tlumiči, které jsou opotřebované.

Navštivte pdmauto.sk a vyberte si náhradní součástky také k topení/chlazení, motoru, kolám, palivovému systému… Budete jistě spokojeni, stejně jako zákazníci před vámi. Ostatně o jejich úspěchu vypovídá i 97 % úspěšnost v hodnocení Heuréky „ověřeno zákazníky“.

Top