Kovové modely aut uchvátí každého chlapce i muže

Kovové modely aut uchvátí každého chlapce i muže

Každý pořádný kluk miluje auta. A lásce k nim propadne už v útlém dětství i nejedna dívka. Děti tak často vydrží nadšeně i celé hodiny pozorovat provoz na rušné silnici. A jsou radostí bez sebe, když jim někdo z dospělých povolí hrát si třeba i v nepojízdném voze, který mu stojí na dvoře nebo v garáži.

Kovové modely jsou tím pravým dárkem pro malé i velké kluky

Na hraní obvykle potomkům pořizujeme nejrůznější auta a autíčka z hračkárny, někteří z nás pro ně na půdě schovávají třeba i dřevěný náklaďák nebo velkou plastovou sklápěcí Tatru z vlastního dětství. S těmi se mohou dosyta vydovádět. Ale i tak jim rádi dopřejeme i nějaký ten kvalitní kovový model, který je ideální dekorací do správného klučičího pokoje. A přiznejme si, že nad ním neplesá jenom srdce syna, ale i tatínka, který výběru toho nejlepšího modelu věnuje opravdovou péči. Sám při tom totiž cítí podobné vzrušení, jaké ho rozechvívalo v dětství, když s napětím rozbaloval vánoční nebo narozeninový dárek. A pokud se stane, že kvalitní a propracovaný model najde v některém balíčku pod stromečkem sám, je zcela nadšen, bude se jím kochat a hrdě ho vystaví na čestné místo.

Sbírka kovových modelů se bude skvěle vyjímat v dětském pokoji, v pracovně i v kanceláři

Ženy muže často podezírají, že si kovové modely pořizují na hraní. Maminkám a manželkám mnohdy zůstává rozum stát nad tím, proč si otec rodiny potřebuje jezdit s autíčky. To je ale naprosté nepochopení situace. I když si samozřejmě s modelem tu a tam zajezdí, má ho hlavně pro čirou radost z pohledu na něj. K prvnímu brzy přibude druhý a postupně následují další. Obvykle nechybí historický Laurin & Klement, nějaký ten Mercedes, Opel a VW. Oblíbený je i vůz VB. A obvykle nesmí chybět ani vojenská technika a alespoň jedno letadlo či traktor.

Top