Handpresso Auto

Kavárna na palubní desce Vašeho auta

Znáte to, dlouhá cesta, za volantem střídá nuda únavu a vy marně pátráte po benzinové pumpě, abyste si mohli koupit předraženou a většinou dosti nechutnou kávu. Revoluční kávovarek Handpresso Auto tento problém řeší.

Pravé espresso zaručeno

Handpresso Auto je schopný vyvinout tlak potřebný k přípravě pravého espressa. Stačí už jen dodat elektřinu z klasické 12 V autozásuvky, kávu mletou (nebo v kapslích, tzv. PODech) a samozřejmě vodu. Kávy je potřeba 7 g, anebo jeden POD, ve kterém je káva už navážená a vakuově uložená. Vody v zásobníku Handpressa Auto je pouze 53 ml, tedy na necelé dvě espressa. Voda se ohřeje, káva se tlakem prožene přes kávovou kapsli (nebo mletou kávu). Celý proces trvá jen tři minuty a Handpresso nakonec zvukovým signálem oznámí, že se může servírovat.

Nenápadný vzhledem

Přístrojek Handpresso Auto je velký něco přes dvacet centimetrů, tedy něco jako menší termoska. Váží necelý kilogram a je dostupný pouze v černé barvě. Bytelné provedení zaručuje, že pokud v autě třeba spadne, rozhodně se nerozbije.

Populární Handpresso

Model Auto není jediný model, který společnost Handpresso vyrábí. Koupit si Handpresso můžeme ve více než 50 zemích světa, na celém světě se dosud prodalo téměř půl milionu kusů. Vytvořila se kolem něj velká uživatelská komunita a přibyly nejrůznější doplňky.

Top