Jak rychle a efektivně omýt vůz

Jak rychle a efektivně omýt vůz

Základem péče o vůz je jeho údržba. Někteří řidiči berou tuto činnost zodpovědně a mycí boxy navštěvují pravidelně. Jiní si dávají na čas a návštěvu mycích boxů odkládají až na dobu, kdy už jde jen s obtíží rozeznat původní barva vozu. Ať už patříte ke kterékoliv skupině, měli byste se rozhodnout jaký typ automyčky zvolíte. Jak jste si jistě všimli, už dávno se přestali objevovat odvážlivci, kteří by myli automobily volně na ulicích. Zatímco dříve na tom nebylo nic neobvyklého, dnes je to za pokutu, a tak logicky vzrostla poptávka po mycích centrech.

Kartáčová nebo bezkontaktní automyčka?

Jednu dobu byl velký boom kolem kartáčových automyček, jezdil tam skoro každý a jen malá část řidičů umývala auta ručně. Postupem času se však začaly objevovat názory, že kartáče v automyčkách mohou poškodit lak vozidla a tak se čím dál častěji začaly objevovat samoobslužné mycí boxy, které se zejména v dnešní době těší mimořádné oblibě v průběhu celého roku bez závislosti na počasí. Důvody jsou prosté. Bezkontaktní automyčky jsou levnější, než myčky kartáčové a mnohdy i rychlejší. Zatímco v tradiční automyčce bylo potřeba zvolit vždy celý program, který se nedal nijak urychlit, v bezkontaktní automyčce je jen na vás kolik času jste ochotni mytím vozu strávit. Někdy stačí jen rychlé opláchnutí, jindy je potřeba věnovat péči o vůz delší čas. Zároveň si také můžete vybrat automyčku, která vám bude nejvíce vyhovovat a zde si pořídit speciální nabíjecí klíč, kterým si ušetříte postupné vhazování mincí. Klíč jednorázově nabijete a po vyčerpání částky jej opět doplníte.

Jak na výstavbu mycího boxu?

Co se dodavatelů samoobslužných mycích boxů týká, tak mezi špičku patří bkfcarwash.cz. Pokud přemýšlíte o možnosti, že byste se sami pustili do podnikání v této oblasti, obraťte se právě na společnost BKF CarWash, která realizuje výstavbu mycích boxů. Co vše budete k výstavbě bezkontaktní automyčky potřebovat se dozvíte na výše uvedené adrese.

Top