Investujte do vybavení auta a ciťte se v něm o mnoho lépe

Investujte do vybavení auta a ciťte se v něm o mnoho lépe

V automobilech trávíme mnozí i několik hodin denně. A pokud ne, většina z nás hojně cestuje o víkendech, ať už za rodinou, nebo za kulturou či do přírody. Proto je důležité, aby nám bylo při jízdě co nejlépe. Interiér auta bychom měli udržovat v čistotě, nejen kvůli bezpečnosti, ale i kvůli svému dobrému pocitu. K tomu se váže i fakt, že bychom měli usedat na čistá sedadla a taktéž pod nohami bychom měli mít uklizeno.

Někdy, zvláště v nepříznivém počasí, nebo s malými dětmi, je to často nelehké, ale dosáhnout se toho dá.

Vyměňte staré potahy

I když je auto z venku umyté, jakmile otevřete dveře, vůz velmi sníží pohled na potrhané, nevypratelně ušpiněné nebo léty prošoupaná sedadla. To přitom můžete hravě napravit, stačí koupit potahy do auta, které vašemu modelu na míru sednou. Nejde o nákladnou investici, přesto udělá velkou službu a vůz rázem promění v hezčí. 

Výborné je mít v autě uschovaný i ochranný potah na sedadlo, který na sedačku navléknete v případě, že potřebujete cestovat, přestože jste se zašpinili. Ať už plánovaně, nebo neplánovaně. Díky ochrannému potahu nebudete muset převlékat sebe, ani se nebudete muset obávat, zda sedadlo nezvratně neušpiníte, příp. řešit, kdo ušpinění vyčistí.

Pryč se špínou z podlahy

Abyste se nemuseli obávat ušpiněné obuvi a toho, co z ní po cestě autem zůstane na podlaze, vyplatí se pořídit si nové gumové rohože.

Vybírat je můžete podle typu vašeho vozu, aby dokonale seděly a nikde neodstávaly, nebo naopak nechyběly. Samozřejmě že podlahu ochrání nejen od bláta, ale i sněhu, vody a jiných nečistot, které na botách ulpí. Na straně řidiče je v rohoži zpevněná část. Velmi jednoduše se montují, mají luxusní 3D design, jsou kvalitní a odolají teplotám od -40 do 110 stupňů Celsia. Oceníte, že nejsou cítit po gumě, nekloužou po podlaze.

V případě, že byste zjistili, že jste objednali jiný typ rohoží či měli jiný důvod k vrácení, můžete je vrátit bez udání důvodu. Budou vám vráceny peníze.

Rohože, autopotahy, ale také vany do kufru, plachty, poklice, zimní clony, ochranné rámy a mnohé jiné doplňky pro auta můžete najít na stránkách vtvauto.cz.

Podívejte se na vše, co vám chybí, nebo co potřebujete vyměnit. Tady nakoupíte kvalitně a za rozumnou cenu. 

Top