I vaše auto potřebuje jarní úklid

I vaše auto potřebuje jarní úklid

S přicházejícím jarem se blíží i čas velkého úklidu, který má za úkol uklidit vše, co po zimě zůstalo. A to platí i pro vaše auto, které si jistě řádnou očistu interiéru zaslouží. Co čistit, jak a u koho?

Co čistit?

Zaměřte se na místa, která jsou nejvíce zatěžována každodenním provozem auta. Především na sedačky, kde se mnohdy kromě prachu najdou i skvrny od jídla a pití. Podlaha je většinou plná kamínků z posypu a zašlapaných nečistot. Na palubní desce leží vrstva prachu, která čeká na setření. Totéž platí i o kufru a dveřích.

Vyčištění interiéru vozidla trvá až několik hodin a vyžaduje použití 3–4 různých přípravků dle použitých materiálů. Kůže ve vozidle i při svých vynikajících vlastnostech vyžaduje pravidelnou údržbu, protože trpí na velké teplotní výkyvy. Strop vozidla se nečistí tepováním, ale kompletně celý ručně.

Nejen čištění, ale i dezinfekce

Zbavit se plísní a zápachu pomůže dezinfekce ozónem, a to nejen v klimatizaci, ale v celém interiéru auta. Vyčištěním interiéru vozidla získáte nejen příjemný pocit z čistoty a vůně, ale zvýšíte cenu vozidla, zbavíte se prachu a nečistot.

Prověřené postupy

S výše zmíněným čištěním vám může pomoci Profitepovani.cz. Vaše vozidlo důkladně vysají a také extrakčně vyčistí. Plasty umyjí a ošetří kosmetikou, která prodlouží jejich životnost.

Na čištění používají účinné a šetrné přípravky vzhledem k použitým materiálům. Nepromáčí strop. Jelikož jsou mobilní, vyčistí auto třeba i u vás doma. S tepováním interiérů aut mají navíc dlouholeté zkušenosti převzaté od kolegů z mateřské firmy Tepujem.sk, která má přes 20 poboček po celém Slovensku. Pod značkou profitepovani.cz mohou pracovat jen řádně proškolení a certifikovaní pracovníci. Proškolení a certifikace jsou dva aspekty velmi důležité pro zvolení správného postupu a hlavně kosmetiky s důrazem na vyčištění. Svěřte se do rukou profesionálů z profitepovani.cz.

Top