Ekologické vrakování vozidel na Moravě – to je autorizovaná likvidace zdarma

Ekologické vrakování vozidel na Moravě – to je autorizovaná likvidace zdarma

Každé auto jednou doslouží. Má na to svůj věk, nebo je po závažné nehodě. Tehdy je čas na jeho zvrakování. Olomoucké Autovrakoviště Morava nabízí ekologickou likvidaci zdarma.

Říká se, že do auta nainvestujeme stejně jako do dalšího člena domácnosti. Vlastnictví automobilu není vůbec levnou záležitostí. Proto je příjemné, že jej alespoň na poslední cestu, na autovrakoviště, máme možnost vyprovodit bez dalších nákladů. Autovrakoviště Morava poskytuje autorizovanou likvidaci vozidel. Ekologické vrakování je zcela zdarma.

Zvrakování auta i s odvozem

Je vaše auto již zcela nepojízdné? Autovrakoviště Morava nabízí nejen zvrakování, ale v okolí Olomouce i odvoz. Po dohodě je možné odtah vozidla zajistit po celé Moravě.

Co říká zákon o likvidaci vozidel?

Věděli jste, že ze zákona má majitel vozidla povinnost zajistit ještě před vyřazením auta z evidence motorových vozidel jeho odbornou ekologickou likvidaci? Vaše vozidlo je z evidence vyřazeno až na základě dokladu o ekologické likvidaci, kterou vám vystaví autorizované autovrakoviště.

Autovrakoviště Morava je autorizované vrakoviště, které může nabízet služby v oblasti likvidace vozidel. Současně je oficiálním partnerem německé společnosti CALLPARTS System. Ta jej eviduje jako své odborné pracoviště a autovrakoviště tak má autorizaci pro likvidaci celého spektra vozidel, osobních i dodávek.

Jak ekologická likvidace probíhá?

Automobil není zvrakován vcelku. Rozebere se na jednotlivé části a každá z nich je likvidována ekologicky. Pokud je to možné, recyklována. Na začátku se odsají všechny technické kapaliny. Automobil se postupně rozebere, až z něj zůstane pouze samotná karoserie, která se pak rozřeže na menší části.

Kompletní služby autovrakoviště

Vedle likvidace zdarma nabízí autovrakoviště rovněž odtah a odkup bouraných vozidel. Dalšími službami jsou pneuservis a prodej nových i zánovních pneumatik (pneubazar). Firma prodává též použité nebo nové náhradní díly pro automobily. Speciální službou pak je plnění a údržba klimatizací. 

Top