Bazar dodávek nejen pro firmy

Bazar dodávek nejen pro firmy

Málokdo si může dovolit nový automobil a to stejné platí i pro dodávky. Ty si většinou pořizují živnostníci či firmy, ani v podnikání ale není peněz nazbyt. Nezbývá než sáhnout po dodávce bazarové. Taková volba však nemusí být kompromisem, i ojetá dodávka může perfektně splnit vaše potřeby a spolehlivě sloužit dlouhá léta.

Obyčejný autobazar může mít v nabídce pár dodávek, ovšem mnohem lepší je vydat se do bazaru specializovaného přímo na dodávky. Až 400 dodávek a užitkových vozů má k dispozici AP AUTO Praha se sídlem na Českobrodské v Praze 9. Kromě jiného nabízí výkup dodávek, ale o tom dnes řeč nebude. Především je totiž pomocí pro všechny, kdo shánějí dodávku za dobrou cenu.

Přijďte se s vybranou dodávkou projet

Aktuální vozy, které má bazar dodávek k dispozici, si můžete pohodlně prohlédnout online. Jde je filtrovat podle značky, modelu, karoserie, roku výroby a samozřejmě ceny. Díky tomu poměrně pohodlně najdete, co by vyhovovalo vašim kritériím. V detailu vozu uvidíte dost informací, nicméně nic neřekne tolik jako osobní prohlídka a projížďka. Po výběru online se tedy stavte přímo do bazaru dodávek a vše si vyzkoušíte sami. Zkušební jízda je zcela zdarma, pracovníci bazaru vám navíc rádi poradí s výběrem.

Bazar dodávek nejen pro firmy

Vyřešte na místě i financování

Firma AP Auto Praha dokáže pomoct i s financováním. Začínající podnikatelé či firmy v ne úplně dobré finanční situaci si často nemohou dovolit složit hotovost ani na ojetou dodávku. To ale nemusí být problém, když autobazar spolupracuje přímo s finančními společnostmi. Přímo na místě do 10 minut sepíšete smlouvu, schvalování nezabere více než půl hodiny.

K financování lze využít i vaši stávající dodávku, pokud ji například chcete pouze nahradit za větší. AP Auto Praha za vás tu stávající odkoupí a vy dorovnáváte pouze rozdíl v ceně. Bližší informace vám poskytnou přímo zaměstnanci bazaru dodávek.

Top